Μετάβαση στο περιεχόμενο

Προτάσεις δείτε τες όλοι σας και απλά πείτε το σχόλιο σας.

1 reply to this topic

POLYDOROS

New Member

• Members
  • 2 Δημοσιεύσεις:
  • 0 thanks
  • LocationGreece
Καλησπέρα σας είμαι στο άθλημα αυτό εδώ και 5 χρόνια μ'αρέσει πάρα πολλή να βοηθάω τους συνανθρώπους μου στο διαδίκτυο με μόνο αντάλλαγμα την δωρεάν διαφήμιση και τίποτε παραπάνω......... Οι προτάσεις μου είναι πάντα καλές και πιστέψτε με σε ένα site φίλου που της έδωσα δούλεψαν πραγματικά και η google πλέον συνεργάζεται μαζί του για το design και την διαμόρφωση του.

1) Πρέπει για να μείνει ζωντανό το site να μπει το portal που σίγουρα έχετε και εκεί να διαμορφωθεί από μια ομάδα που θα φτιαχτεί έτσι ώστε να υπάρχουν διαφημίσεις είτε από άλλα site είτε affilation που κάνουν μερικές Ιστοσελίδες....

2) Κατηγορίες Golden & VIP να υπάρχουν αλλά οι τιμές να είναι χαμηλές και σίγουρα να υπάρχουν τα extra τα οποία εσείς γνωρίζεται πια θα είναι και όχι εγώ...

3) ένα σωστό site όπου ζητάει δωρεές από τα μέλει του θα πρέπει να αναφέρει αναλυτικά λογαριασμούς κάθε μήνα που ξοδεύονται τα λεφτά πόσα μπαίνουν και πόσα μένουν έτσι ώστε ο κόσμος να γνωρίζει τι γίνονται τα χρήματα του...Πάρτε παράδειγμα όπως το underec ο administrator δεν έλεγε τίποτα και εμ το έκλεισε εμ μετά άνοιξε και απαιτούσε λεφτά και καλά για τα έξοδα του site μούφες για να τα μαζέψει αυτός και να εξαφανιστεί αλλά καλά τον έκανε ένας χρήστης και του το κατέβασε 24/24 με ddos attack όπως έχει κάνει δήλωση σε ένα άλλο blog .... μην κάνετε τα ίδια ο κόσμος δεν έχει λεφτά για τον εαυτό του δεν θα έχει και εσάς ώστε να σας δανείζει ο καθένας δίνει ότι μπορεί και οι θέσεις πάντα κερδίζονταi και χωρίς να δώσεις αυτό να το θυμάστε και είναι το καλύτερο π. πάνω από 5.000 άρθρα ο χρήστης να γίνεται αυτόματα vip η γενικότερα χρήστες που συμμετέχουν πολλή παρ'όλο που δεν πληρώνουν να μπαίνουν σ'αυτές τις κατηγορίες και από εκεί και πέρα να είστε σίγουρη ότι αυτός που εκτιμάει το αξίωμα θα δωρήσει κάποιο ποσό ;)

4) πιστεύω ότι το shoutbox είναι μια καλή λύση επικοινωνίας των χρηστών μεταξύ τους αλλά να ανοίγει αυτόματα εφόσον υπάρχουν μέσα τουλάχιστον 2 υπεύθυνοι έστω γι'αυτό.

5) περισσότερες κατηγορίες μην κλείνεστε μόνο στο θέμα των αρχείων για κατέβασμα αλλά και σε άλλα

6) design πολλή μουντό το θέμα κάντε κάτι φωτεινό και όμορφο

7) φτιάξτε σωστό staff για να μπορεί να καλύπτει τις ανάγκες όλων και φυσικά μην τους πιέζεται να μπαίνουν συνέχεια έστω 1 ώρα την ημέρα είναι καλά

8)βάλτε διαφορετικές φωτογραφίες στα εικονίδια των θεμάτων υπάρχουν και σε άλλο site κάτι την διαφορά και όχι κάτι ίδιο καταντάει βαρετό και σπαστικό να βλέπεις τα ίδια πράγματα.....

9)βαθμίδες λογικά υπάρχουν ελπίζω να φτιάχτηκαν και τα προφίλ όπως το να βάλετε για ζώδια χώρες και άλλα πραγματάκια τέτοια

10) Καλή αρχή να έχουμε ελπίζω οι συμβουλές να είναι χρήσιμες και κάποιες αν όχι όλες να χρησιμοποιηθούν .....
Κάντε ενα Like στην σελίδα μου

https://www.facebook.com/Golden24New

έπειτα επισκεφτείτε την Ιστοσελίδα μου

http://golden-new.blogspot.gr/

έπειτα ένα follow και στο twitter

@golden24news

panos

Advanced Member

• Members
  • 662 Δημοσιεύσεις:
  • 0 thanks
πολυ ωραιο